Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Мей відкинула участь Британії у Митному союзі з ЄС після Brexit

Мей відкинула участь Британії у Митному союзі з ЄС після Brexit

Brexit

Голова уряду Великої Британії Тереза Мей виключає можливість членства країни у Митному союзі ЄС після Brexit Про це повідомляє Eureporter.

“Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей відкинула ідею участі у митному союзі ЄС, ламаючи сподівання деяких політиків, що вона може змінити свою політику щодо Brexit, щоб завоювати підтримку опозиційної партії лейбористів”, - йдеться у повідомленні.

Нагадується, що минулого тижня лідер лейбористів Джеремі Корбін висунув умови, за яких він доручить своїй партії підтримати угоду про Brexit у парламенті. Найголовнішою вимогою до Мей було запровадити “постійний та всеосяжний” Митний союз з ЄС для всього Сполученого Королівства.

Однак Мей у своїй відповіді Корбіну виступила проти пропозиції збереження країни в рамках Митного союзу з ЄС.

"Я не розумію, чому ви вважаєте, що було б краще шукати компроміс щодо майбутньої торгівлі з ЄС, а не укладати нові угоди?” - запитала Мей.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту