Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Медики назвали тривожний сигнал, який свідчить про проблеми з алкоголем

Медики назвали тривожний сигнал, який свідчить про проблеми з алкоголем

Ознакою того, що людина занадто часто вживає алкоголь, і йому пора зав'язувати з цією звичкою, на думку експертів, є часті провали в пам'яті.

Про це з повідомляє mos.news.

"Якщо ви помітили, що стали забувати ключі або не можете в подробицях пригадати розмову з ким-небудь – це привід задуматися. Коріння проблем з пам'яттю можуть критися в регулярному вживанні алкогольних напоїв", – констатували наукові фахівці.

via GIPHY

Ця забудькуватість, як випливає з пояснень вчених, пов'язана з тим, що мозок під впливом алкогольних напоїв втрачає нормальну здатність передавати інформацію з короткочасної пам'яті в довгострокову.

Раніше Здоров'я 24 повідомляло, що ген ADH1B, який відповідає за швидкість розпаду спирту, впливає на любов людей до алкоголю.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту