Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

Маск буде транслювати запуск місячної місії у форматі VR

Маск буде транслювати запуск місячної місії у форматі VR

SpaceX VR- ?, () 2023

Глава SpaceX Ілон Маск пообіцяв провести VR-трансляцію запуску туристичного польоту до Місяця, який відбудеться (очікувано) в 2023 році

Про це Ілон Маск написав у Twitter. Moon mission will be livestreamed in high def VR, so it’ll feel like you’re there in real-time minus a few seconds for speed of light — Elon Musk (@elonmusk) 18 вересня 2018 р.

Планується, що всю місячну місію глядачі можуть побачити в прямому VR-ефірі. Однак трансляція буде запізнюватися на кілька секунд через велику відстань, що розділяє Землю і Місяць. Інші подробиці про проведення трансляції поки не розкриваються.

Раніше Маск розповів про запланований обліт Місяця на надпотужній ракеті BFR і представив першого космо-туриста, який здійснить цю подорож - японського мільярдера Юсаку Маезава.

Детальніше про майбутню подорож та особистіть Юсаку ви можете дізнатися в матеріалі "Перший турист до Місяця: кого Ілон Маск запустить у космос на найпотужнішій ракеті SpaceX".  

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Неділя, 17 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту