Сьогодні
Вівторок 25 Вересня 2018

"Марія – королева Шотландії": з’явились перші постери історичної драми

"Марія – королева Шотландії": з’явились перші постери історичної драми

Фільм-драма "Марія – королева Шотландії" вже розпочав роботу над піар-кампанією стрічки, опублікувавши перші 2 постери фільму. На них зображені головні героїні стрічки – актриси Марго Роббі та Сірша Ронан.

Про це повідомляють на Focus Features.

Майбутня кінокартина режисера Джозі Рурка, прем’єра якої запланована на 7 грудня 2018 року, створена за сюжетом однойменної книги письменника Джона Гая. Головні ролі фільму виконали дві номінантки на "Оскар-2018" Марго Роббі і Сірша Ронан.

Сірша Ронан в ролі Марії Стюарт
Марго Роббі в ролі Єлизавети I

За сюжетом фільму Сірша виконує роль королеви Франції Марії Стюарт, яка у 18-річному віці відмовилася знову виходити заміж після смерті свого чоловіка і повернулася в рідну Шотландію. Там вона прагнула зайняти престол, але на її шляху встала Єлизавета I, роль якої виконала Марго Роббі. На той час жінка правила Англією та Шотландією і не мала наміру віддавати одне зі своїх королівств. Між жінками починається запекла боротьба за престол.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту