Сьогодні
Середа 12 Грудня 2018

Малайзійський літак збили російською ракетою, - прем'єр Нової Зеландії про скандальну заяву свого заступника

Малайзійський літак збили російською ракетою, - прем'єр Нової Зеландії про скандальну заяву свого заступника

?- ? ? ? 17

Прем’єр-міністр Нової Зеландії Джасінда Ардерн опинилася під шквалом критики через коментарі свого заступника Вінстона Пітерса щодо нібито недоведеності вини Росії у збитті МН17

Про це повідомляє NZ Herald.

"Ніхто не оспорює той факт, що малайзійський літак був збитий ракетою російського виробництва, нам залишається дізнатися, хто відповідальний за запуск ракети. Жодних дискусій, що це була не російська ракета - нема", - заявила прем’єр, намагаючись пояснити ремарки Пітерса.

На думку Ардерн, основний меседж міністра полягав у тому, що Нова Зеландія повинна прагнути розширення мережі країн, з якими можна встановити зону вільної торгівлі.

Вона також наголосила, що переговори про зону вільної торгівлі з ЄС залишаються пріоритетом уряду, хоча керівник зовнішньополітичного відомства Нової Зеландії говорив, що угода з країнами Митного союзу краще підготовлена, чим викликав стурбовану реакцію представництва ЄС у Новій Зеландії.

Ардерн підкреслила, що Пітерс мав на увазі чесність міжнародних відносин і говорив про те, що багато країн попри санкції продовжують торгувати з РФ.

"

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту