Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

Майже будь-хто може знайти далеких родичів по відкритим базам ДНК, - WP

Майже будь-хто може знайти далеких родичів по відкритим базам ДНК, - WP

50 %

Більш ніж 50 % американців можна ідентифікувати через відкриті бази ДНК

Про це пише The Washington Post.

Як свідчать дослідження, враховуючи  величезну кількість даних та  схожі генетичні структури родичів до третього коліна  практично будь-якого американця можна встановити за відкритими баз даних з ДНК.

Цієї весни каліфорнійська поліція знайшла серійного вбивцю і гвалтівника через залишки ДНК, які він залишив. "Це дійсно підводить нас до перехрестя того, де зустрічаються наука і техніка, а також закон і політика і етика", - каже Фредерік Бібер, медичний генетик з Брігама. "Ми задаємося питанням, де наші очікування конфіденційності заважають природному соціальному інстинкту громадської безпеки?".

Біологічні компанії, які займаються складанням сімейного древа по тестам ДНК наразі не надто часто викладають такі дані у відкритий доступ. А люди, які самостійно відкривають доступ до даних щодо своєї ДНК дозволяють використовувати її не лише проти себе, а й проти далеких родичів. Генетична база даних, що містить дані про 2% населення може привести майже до будь-якої людини.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Неділя, 17 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту