Сьогодні
Четвер 24 Січня 2019

МВС просить водіїв і пішоходів бути уважнішими через снігопади

МВС просить водіїв і пішоходів бути уважнішими через снігопади

Міністерство внутрішніх справ України звернулося 17 січня до учасників дорожнього руху з проханням про обережність через негоду. «Ми знаємо, що ви вже сотні разів за ранок чули про снігопади, які очікуються по всій території України.

Міністерство внутрішніх справ України звернулося 17 січня до учасників дорожнього руху з проханням про обережність через негоду.

«Ми знаємо, що ви вже сотні разів за ранок чули про снігопади, які очікуються по всій території України. Тому, будь ласка, водії та пішоходи, будьте максимально обережними та уважними!» – просять у МВС.

За даними синоптиків, 17 січня на території Чернігівської, Сумської, Черкаської, Полтавської, Кіровоградської, Одеської та Миколаївської областей очікуються сильні та дуже сильні снігопади, хуртовини, утворення снігового покриву висотою до 40 сантиметрів, в Києві близько 20 сантиметрів. У Дніпропетровській, Запорізькій та Херсонській областях сильний дощ з переходом в сніг. На дорогах України ожеледиця.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Середа, 23 Січня

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту