Сьогодні
Середа 23 Січня 2019

МВФ у новій програмі знизив вимоги до реформ в Україні, – S&P

МВФ у новій програмі знизив вимоги до реформ в Україні, – S&P

Нова програма МВФ stand-by, розмір якої 3,9 мільярда доларів, має менший перелік вимог до структурних реформ в Україні, ніж програма розширеного фінансування EFF на 17,5 мільярда доларів, що діяла досі.

Про це повідомляє агентство Standard & Poor's Global Ratings.

Зазначається, що затвердження програми stand-by повинне пройти до кінця 2018 року після затвердження парламентом бюджету на 2019 року та відповідного схвалення зі сторони керівництва МВФ.

"Ми розуміємо, що метою нової програми є надання Україні фінансування в складний електоральний період 2019 року; вона буде сприяти підтримці політики, спрямованої на збереження макроекономічної стабільності. Програма враховує політичні реалії і тому буде менш амбіційною в порівнянні з поточною програмою МВФ у тому, що стосується вимог щодо структурних реформ", – йдеться в повідомленні.

У агентстві наголосили, що темпи проведення реформ в рамках виконання вимог програми розширеного фінансування МВФ (Extended Fund Facility - EFF), затвердженої у 2015 році, сповільнилися, і з березня 2017 року дію програми було припинено.

"Ми вважаємо, що після проведення парламентських виборів у жовтні 2018 року процес формування коаліції, ймовірно, буде утруднений. При цьому не виключено, що новий уряд може поставити під питання умови програми МВФ і вимагати проведення додаткових переговорів. Тим не менш, враховуючи обмежені можливості України залучати зовнішнє фінансування і значні потреби в погашенні валютного боргу в найближчі два роки, ми прогнозуємо, що вимоги МВФ будуть виконані", – зауважили у агентстві.

Нагадаємо, 19 жовтня уповноважений персонал Міжнародного валютного фонду (МВФ)досяг угоди з Україною про нову програму підтримки економічної політики stand-by (SBA).

Що вимагає МВФ від України?Головною умовою отримання нового траншу від МВФ – є підвищення ціни на газ для населення до ринкового рівня і збалансування держбюджету України, щоб дефіцит не перевищував 2,5% від ВВП. Ще однією важливою умовою отримання траншу було створення Антикорупційного суду. Яку Україна формально виконала.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту