Сьогодні
Вівторок 19 Червня 2018

Луценко не знайшов порушень в СІЗО СБУ

Луценко не знайшов порушень в СІЗО СБУ

Генеральний прокурор України Юрій Луценко не знайшов порушень законів та прав людини в слідчому ізоляторі СБУ на Донбасі Про це Луценко написав у себе в Facebook.

Читайте також на УкропНьюс: Банду сутенерів викрили на Київщині

"Разом з омбудсменом та Головою СБУ провів сьогодні раптову перевірку ізолятора СБУ. Підпільних катівень і необлікованих в'язнів лнр-днр не знайшли. Сидять виключно за рішеннями суду", - написав генпрокурор.

Читайте також на УкропНьюс: Чи здолає Італія опір Фінляндії

Також він повідомив, що зузстрівся  з підозрюваними бойовиками та корегувальницею вогню.

"Знаючи, як поводяться терористи з нашими хлопцями в "ізбушкє" ( споруда Донсбу) чи в підземних шахтних приміщеннях, ледь стримав себе. Але ми воюємо з бандитами і варварами саме за те, щоб усі мали конституційні права. Навіть ці …", - написав Луценко.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту