Сьогодні
П'ятниця 25 Трав 2018

Лозовий назвав можливе зняття недоторканності "спробою залякати"

Народний депутат Андрій Лозовий заявив, що генпрокурор Юрій Луценко хоче залякати "Радикальну партію" Так він прокоментував заяву про подання на зняття його депутатської недоторканності Україна". "Таким способом Луценко намагається залякати мене, залякати нашу команду і змусити нас бути договороспособними. В жодному випадку я не покину свою країну. В жодному випадку я не бачу складу злочину в своїх діях. Вчергове бачу факт політичної справи", - наголосив Лозовий.

Нагадаємо, генпрокуратура підготувала подання на зняття депутатської недоторканності з народних депутатів: Геннадія Бобова ("Відродження"), Євгена Дейдея ("Народний фронт") і Андрія Лозового ("Радикальна партія").  

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Четвер, 24 Трав

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту