Сьогодні
Неділя 16 Грудня 2018

Лондон залишає в силі ультиматум Москві після отруєння Скрипаля, - Джонсон

Лондон залишає в силі ультиматум Москві після отруєння Скрипаля, - Джонсон

, '-

Лондон залишає в силі ультиматум Москві, який висунула прем'єр-міністр Сполученого Королівства Тереза Мей

Про це повідомляє DW.

Якщо Росія не дасть пояснень у справі про отруєння Сергія Скрипаля, "ми оголосимо відповідь Великої Британії, і він прозвучить вже завтра", заявив британський міністр закордонних справ Борис Джонсон.

Він повідомив, що позиція Лондона зустріла міжнародну підтримку.

"Мене надихнула готовність наших друзів продемонструвати нам підтримку і солідарність", - заявив Джонсон.

Джонсон поговорив з міністром закордонних справ Німеччини Зігмаром Габріелем. Він також вітав підтримку Вашингтона, де "Тіллерсон минулої ночі чітко відмітив наявність загальної картини усе більш руйнівної поведінки Росії - від підтримки безрозсудного застосування хімічної зброї в Сирії до вулиць британського Солсбері".

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Субота, 15 Грудня

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту