Сьогодні
Середа 12 Грудня 2018

Ліцей у Києві, який раптом став "аварійним", зносити не будуть

Ліцей у Києві, який раптом став "аварійним", зносити не будуть

Батькам вдалося відвоювати столичний ліцей, який місцева влада раптово оголосила аварійним. Будівлю зносити не будуть, а дітям дозволили повернутися до навчання з понеділка.

Про це повідомив перший заступник голови Київської адміністрації Микола Поворозник.

Навчальний заклад вже другий день повторно перевіряють інженери, і загрози для життя дітей поки не виявили. Будівлю напередодні рекомендувала демонтувати приватна експертна компанія. Ті перевіряли будинок ще восени. Але лише 10-11 березня чиновники раптом вирішили терміново закрити навчальний заклад. Лише після того, як батьки і діти вийшли на протест, результати перевірки будівлі поставили під сумнів. І призначили нову.

Цей акт не містить ніяких технічних розрахунків. На підставі поверхневого огляду об'єкту не можна робити висновок на підставі знесення чи не знесення. Для цього потрібно провести обстеження, і ми зараз замовили його. Це нам дасть можливість на літо провести той ряд робіт, який потрібно буде провести для того, щоб ця будівля і надалі функціонувала, – переконаний перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Також пообіцяли провести службове розслідування. Батьки такому рішенню раді, проте обіцяють - будуть пильнувати.

"Ми створили ініціативну групу, яка щодня буде присутня при проведенні експертної оцінки і буде знімати відео і контролювати в громадськості проведення цієї експертної оцінки", – прокоментувала мама учня ліцею №142 Ольга Гальчинська.

Нагадаємо, З 12 березня 2018 року у Київському фізико-математичному ліцеї зупинили навчання через аварійний стан будівлі.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту