Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Літак у Канаді приземлився без переднього шасі

Літак у Канаді приземлився без переднього шасі

У канадському місті Стівенвілль пасажирський літак приземлився без переднього шасі.

Про це повідомило видання CTV.

На борту літака авіакомпанії Provincial Airlines перебувало 49 пасажирів і чотири члени екіпажу. Внаслідок інциденту ніхто не постраждав.

Це було зовсім не так, як я очікував. Посадка була дуже м'якою, під час зупинки був лише маленький поштовх, – поділився він.

За словами пасажира Джина Бабба, виходячи з літака, деякі люди плакали, проте вони робили це більше через полегшення, ніж через страх.

Що відомо про Provincial Airlines?Це канадська регіональна авіакомпанія зі штаб-квартирою в місті Сент-Джонс (Ньюфаундленд і Лабрадор), що виконує регулярні пасажирські і вантажні рейси, а також забезпечує послуги у сфері дистанційного зондування Землі та екологічного моніторингу. Авіакомпанія Provincial Airlines була утворена в серпні 1972 року як чартерний перевізник аеропорту Сент-Джонс та навчально-тренувального центру пілотів місцевих авіаліній. У 1980 році компанія відкрила перші регулярні пасажирські рейси.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту