Сьогодні
Понеділок 21 Січня 2019

Лінкявічус нещадно розкритикував проведення в Росії ЧС з футболу

Лінкявічус нещадно розкритикував проведення в Росії ЧС з футболу

Проведення в Росії фіналу чемпіонату світу з футболу може стати причиною неабиякого хаосу в світі.

Таку думку висловив міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс повідомляє BuzzFeed.

"Безглуздих ідей буває немало. Наприклад, ще одна безглузда ідея – проведення в Росії фіналу чемпіонату світу з футболу", – сказав він.

За його словами, проведення ЧС в Росії є безглуздим, бо може викликати хаос у світі і Росія знову стане центром тяжіння.

У цьому контексті дипломат згадав Олімпійські ігри в Сочі та те, що Росія вторглася в Україну одразу по їх закінченні.

"Ті, хто думає, що спорт – це тільки спорт, а культура – це культура, повинні знати, що в Москві все інакше: там все зводиться до політики. Там вже зараз святкують", – переконаний Лінкявічюс.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту