Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

Курс валют на 12 лютого: як подорожчали долар і євро

Курс валют на 12 лютого: як подорожчали долар і євро

На вівторок, 12 лютого, Національний банк України встановив офіційний курс гривні щодо американського долара та євро. Згідно з офіційними даними НБУ, як американська, так і європейська валюти дещо додали у ціні.

Як на своєму сайті повідомляє державний регуляторний орган, 12 лютого ціна американського долара становитиме 27,06 гривні.

Зауважимо, що це на 17 копійок менше, аніж було попереднього банківського дня.

Щодо євро, то він також подорожчав, проте вже не так суттєво – лише плюс 8 копійок, якщо порівнювати з курсом на понеділок.

Відтак, у вівторок європейська валюта коштуватиме 30,60 гривні.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту