Сьогодні
Вівторок 18 Грудня 2018

Курс валют на 11 грудня: євро різко подешевшав

На понеділок, 10 грудня, Національний банк України встановив офіційний курс гривні щодо американського долара та євро. І євро і долар подешевшали.

Згідно з офіційними даними на сайті НБУ у понеділок, 11 грудня, долар подешевшає, порівняно з даними за 8 грудня. Однак, це здешевлення не суттєве – лише на 1 копійку. Так, 11 грудня курс долара становитиме 27,1 гривні.

Що стосується євро, то ця валюта теж подешевшала. Порівняно з 8 грудня європейська валюта втратила 15 копійок. 11 грудня євро коштуватиме 31,83 гривні.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту