Сьогодні
Четвер 24 Січня 2019

Купання на Водохреще у Києві зняли на відео з неба

Купання на Водохреще у Києві зняли на відео з неба

У п’ятницю, 19 січня, у Києві пройшли купання з нагоди Водохреща. Пірнання людей у крижану воду біля Покровського собору на Оболоні зняли на відео з дрона.

Про це повідомляє "Апостроф", публікуючи відповідне відео.

На відео знято, як кияни здійснювали водохресний обряд. Зануритися в ополонку наважилися кілька десятків людей. Дехто навіть брав із собою у воду дітей.

Під час заходу поряд з ополонкою чергували рятувальники.

Зазначимо, що згідно з християнськими віруваннями, купання на Хрещення допоможуть духовно очиститися.

Купання на Водохреще у Києві

До слова, пірнути в ополонку наважився і президент Росії Володимир Путін, здійснивший цей обряд у чоловічому монастирі Ніло-Столобенської пустелі, що у Тверській області. Із пірнання Путіна в ополонку вже глузують користувачі соціальних мереж.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Середа, 23 Січня

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту