Сьогодні
Середа 23 Січня 2019

Куба: слова Трампа про країни – "брудні діри" повні ненависті

Куба: слова Трампа про країни – "брудні діри" повні ненависті

Міністерство закордонних справ Куби засудило висловлювання президента США Дональда Трампа про країни, з яких до Америки прибувають мігранти.

Про це повідомляється на сайті Granma в п'ятницю, 12 січня.

Міністерство закордонних справ Куби рішуче засудило принизливі висловлювання президента Америки Дональда Трампа про Гаїті, Сальвадор та інші країни Африки. Кубинці приєдналися до опозиції і висловили свою солідарність з ображеними країнами.

Такі заяви сповнені ненависті і презирства, вони викликають обурення у кубинського народу, який пишається тим внеском, який протягом всієї своєї історії зробили люди і їх нащадки з різних широт, особливо африканці і гаїтяни, з того моменту, як виникла наша національність, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп назвав африканські країни, звідки до Сполучених Штатів Америки приїжджають мігранти, "брудними дірами". Про це він заявив під час зустрічі з сенаторами в четвер, 11 січня.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту