Сьогодні
Вівторок 17 Липня 2018

"Кримські" рублі заборонили в Україні

Національний банк заборонив банкам України працювати з російською валютою із зображенням об’єктів, розташованих на окупованій території України.

Про це повідомили у прес-службі НБУ.

Читайте також на УкропНьюс: На Виннитчине священник презентовал свои сборники стихов и сказок

У Нацбанку уточнили, що заборона поширюється також на операції, що здійснюють під час купівлі та продажу готівкової іноземної валюти між банками.

Також заборонили використовувати і монети та купюри, які містять тексти щодо окупації українських територій.

Читайте на УкропNews: Звідки в екс-дружини скандального Ємельянова елітна нерухомість

Заборона набуде чинності з 17 жовтня.

Нагадаємо, в Росії в обіг ввели нові купюри номіналом 200 та 2000 рублів. На першій з них зображені символи анексованого Севастополя та Криму.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту