Сьогодні
Понеділок 21 Січня 2019

Кремль вважає, що українська влада "засиділась" і прагне її змінити, – Геращенко

Кремль вважає, що українська влада "засиділась" і прагне її змінити, – Геращенко

Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко заявила, що у Кремлі задоволені, коли відповідальність за тортури над українськими політв'язнями покладають на українську владу.

Про це повідомляє Геращенко у Facebook.

Заступниця Парубія наголошує, що звільнення полонених залежить не від Порошенка, а від Путіна. 

Звільнення бранців Кремля і в‘язнів в ОРДЛО та Криму залежить від Путіна, Київ готовий до здорових компромісів в цьому питанні, аби витягти політв‘язнів, – пише Геращенко.

Крім цього, вона нагадала про готовність України передати росіянам "23 ихтамнетов", на що відповіді немає.

"У Кремлі точно дуже задоволені, коли відповідальність за тортури над Сенцовим, Кольченком, Карпюком, Клихом, Грибом, Пановим, до яких навіть консулів не допускають, попри всі зусилля нашого МЗС, покладають на українську владу", – додає Ірина Геращенко.

 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту