Сьогодні
Середа 26 Вересня 2018

Кремль перейшов на "аську"

Кремль перейшов на "аську"

На зміну Telegram прийшов месенджер ICQ, який використовуватимуть в чатах адміністрації президента і прес-секретаря голови держави Дмитра Пєскова.

Про це написав російський журналіст Дмитро Смирнов у свому Telegram-каналі "Пул N3".

Пєсков повідомив, що встановив собі ICQ і почав його тестувати 13 квітня, після заяви про негайне блокування месенджера Telegram. Раніше прес-секретар президента сповіщав журналістів про заплановані брифінги через Telegram.

Користуватися ICQ в разі блокування Telegram рекомендувала радник президента з питань розвитку інтернету Герман Клименко.

Нагадаємо, 16 квітня Роскомнадзор направив операторам зв'язку інформацію про початок обмеження доступу до месенджера Telegram. Раніше Роскомнадзор дав Telegram термін до 4 квітня, щоб передати ФСБ ключі шифрування. Представники месенджера відповіли, що принцип побудови сервісу не дозволяє це зробити. 6 квітня Роскомнадзор звернувся до суду із позовом про блокування месенджера Telegram. Але у результаті росіяни обійшли блокування.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту