Сьогодні
Субота 20 Жовтня 2018

Кремль хоче злиття "ЛНР" та "ДНР" і передачі їх Захарченку, – Тимчук

Останні події в окупованому Луганську свідчать про те, що російська влада робить ставки на так званого "міністра внутрішніх справ" "ЛНР" Ігоря Корнета, якого раніше усунув від "влади" ватажок терористів "ЛНР" Ігор Плотницький.

Таку думку у своєму Facebook висловив нардеп України, керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

В окупованому Луганську, нагадаємо, 21 листопада виникли розбірки між проросійськими терористами. Люди у військовій формі без розпізнавальних знаків оточили центр міста. Так званий "міністр внутрішніх справ" "ЛНР" Ігор Корнет, якого ватажок бойовиків Плотницький усунув від посади, влаштував у псевдореспубліці "військовий переворот".

Так, Тимчук пояснив, що те, що Кремль все ж зробив ставку на Корнета, свідчить те, що введені 21 листопада у Луганськ військовослужбовці збройних сил Росії і російської приватної військової компанії фактично не перешкоджають діям Корнета. А частина російських військових навіть бере участь у силових діях проти оточення Плотницького.

Хоча, не виключено, тільки "транзитом" – для подальшої передачі повноважень главі "ДНР" О. Захарченку зі злиттям "ЛНР" і "ДНР". Чи зможе І. Плотницький повернути собі прихильність Москви (а у нього, судячи з усього, залишилися лічені години) – велике питання, – мовиться у повідомленні Тимчука.

Український нардеп також звернув увагу на те, що частина сил і засобів збройних сил Росії, введених вчора в "ЛНР", минаючи Луганськ, спрямовані на посилення підрозділів "другого армійського корпусу ЛНР" на лінії фронту.

"Тобто Кремль більше, ніж втрати контролю над ситуацією в Луганську, боїться, що ЗСУ скористаються цією ситуацією і перейдуть у масштабний наступ", – зазначив Тимчук.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

П'ятниця, 19 Жовтня

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту