Сьогодні
Понеділок 21 Січня 2019

Кожен наш родич може потрапити у застінки ФСБ, – дружина військовополоненого

Кожен наш родич може потрапити у застінки ФСБ, – дружина військовополоненого

Тільки спільними діями українці можуть перемогти у війні і повернути рідних з російського полону додому, переконана дружина полоненого розвідника 8-го полку спецпризначення Сил спеціальних операцій ЗСУ Сергія Іванчука Вікторія.

Про це вона зазначила на марші на підтримку всіх полонених українців. 

"Наш народ має розуміти, що російсько-українська війна не обходить жодного українця. Кожен наш родич може потрапити у застінки ФСБ. І тільки спільними діями, усі гуртом, українською громадою ми можемо щось змінювати на краще", – сказала Іванчук.

Дружина розвідника, який знаходиться у полоні російських бойовиків від 11 лютого 2017-го року, також закликала українців не їхати на Чемпіонат світу з футболу, який 14 червня розпочнеться у Росії.

Було б символічно громадянам України не їхати на цей Чемпіонат, не підтримувати агресора і добиватися, щоб наших рідних повернули перед його початком. Росія має зробила гуманітарний жест і повернути рідних додому. Хоч звучить трохи утопічно, але ми маємо зробити все можливе, – додала Вікторія Іванчук.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту