Сьогодні
Вівторок 22 Січня 2019

Користувачі соцмереж створили кумедні валентинки від українських політиків

Користувачі соцмереж створили кумедні валентинки від українських політиків

Валентинки від Петра Порошенка, Арсена Авакова, Романа Насірова та ще десятка інших українських політиків. Любовні зізнання начебто від імені високопосадовців, олігархів, суддів та чиновників до українців створили користувачі Інтернету.

Жартівливі варіанти традиційних послань демонструють, якими є істинні почуття героїв валентинок до народу і країни. Так, Президенту Петру Порошенку натякнули на його нерозривні зв'язки з кондитерськими виробами.

"Ти моя найсолодша цукерочка", – підписали фото Порошенка.

Екс-податківцю Романові Насірову пригадали те, що йому рано позбуватися клітчастої ковдри.

Давай розділимо мій пледик на двох, – жартівливо написали автори.

Міністру внутрішніх справ Арсену Авакову не забули корупційний скандал із військовими рюкзаками. А привітання від головного "радикала" країни Олега Ляшка звучало в стилі його улюбленого образливого слова.

"Ти моя улюблена людиняка", – оригінально придумали автори валентинок.

День Валентина: листівки від політиків

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту