Сьогодні
Середа 23 Січня 2019

Контрактник ЗСУ підробив печатки Міноборони, щоб втекти служити до Росії

Контрактник ЗСУ підробив печатки Міноборони, щоб втекти служити до Росії

- ,

У Запоріжжі СБУ викрила військовослужбовця-контрактника однієї з військових частин ЗСУ, який хотів перейти до лав Збройних сил Росії

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Правоохоронці встановили, що наприкінці квітня 2017 року український військовий самовільно залишив розташування свого підрозділу. Він повірив проросійській пропаганді щодо нібито кращих перспектив служби у лавах Збройних сил Росії.

Дезертира затримали в квартирі, де він переховувався. Там під час обшуку в нього вилучили пістолет Макарова, пістолет Форт та майже 4 тис. набоїв різного калібру.

Також у нього знайшли підроблені печатки Міністерства оборони України, МВС та одного з райвійськкоматів Запоріжжя.

За допомогою цих фальшивих печаток дезертир планував виготовити нові документи, щоб приховати факт своєї участі в АТО на боці української армії.

Відкрито кримінальне провадження. Наразі вирішується питання щодо оголошення затриманому про підозру у скоєнні злочину та обрання запобіжного заходу.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту