Сьогодні
Четвер 13 Грудня 2018

Конфуз Путіна на Кримському мості: у глави Кремля пояснили інцидент

Конфуз Путіна на Кримському мості: у глави Кремля пояснили інцидент

Президент Росії Володимир Путін під час церемонії відкриття Кримського мосту проїхав за кермом КамАЗу не пристебнувши ремінь безпеки, через те, що на той момент на міст не поширювалися вимоги правил дорожнього руху.

Це пояснили у Федеральній службі охорони Росії, передає "Газета.ру".

15 травня президент Росії Володимир Путін офіційно відкрив Кримський міст, запустивши рух по ньому.

"На той момент Кримський міст не був дорогою загального користування, а фактично мав статус будівельного майданчика. Тому на міст поки не поширювалися вимоги правил дорожнього руху", – розповіли у ФСО.

Також, у службі охорони зазначили, що те, що Путін проїхався на КамАЗі непристебнутим, було безпечним для нього.

До того ж непристебнутий ремінь безпеки не створив загрози для безпеки президента Росії, – виправдалися в службі охорони.

Нагадаємо, Володимир Путін осоромився під час відкриття Кримського мосту. Так, президент Росії за кермом КамАЗу не був пристебнутий ременем безпеки, що згідно ПДР є порушенням, за яке передбачений штраф.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту