Сьогодні
Вівторок 11 Грудня 2018

Конфлікт на Донбасі – на роки, – відомий журналіст зробив невтішний прогноз

Відомий журналіст і блогер Денис Казанський переконує ситуація на Донбасі й надалі залишатиметься такою напруженою, оскільки поки немає ані жодних передумов до цього, ані жодних просувань.

Про це він заявив у ефірі 5 Каналу.

"У мене не було жодних очікувань від того, що з Путіним вдасться про щось домовитися. І я вже є абсолютно переконаним: допоки Путін не піде взагалі, не покине посаду президента Росії, ми не вирішимо ситуацію на Донбасі. І вона такою і залишатиметься. Тобто це на роки, оцей заморожений конфлікт", – підкреслив журналіст.

На його переконання, наразі немає жодних просувань до якогось перемир'я та немає жодних ознак, що окуповану територію Донбасу найближчим часом віддадуть Україні.

"Тобто там продовжують будувати якісь укріплення, оці внутрішні організації, скажімо так, оці всі фейкові міністерства, які там набудували, вони всі існують і працюють фактично за законом РФ. І вони б не будували всю цю систему, якби вони збиралися повертати цю територію Україні", – констатував Казанський.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Понеділок, 10 Грудня

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту