Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

Кому в Україні не можуть відмовити у субсидії

Кому в Україні не можуть відмовити у субсидії

В Україні не можуть відмовити в субсидії громадянам із доходами, меншими за мінімальну заробітну плату. Така відмова буде є неправомірною.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики.

"Відмова у субсидії тим громадянам, чиї доходи менші від мінімальної зарплатні, – є неправомірною", – зазначається у повідомленні.

Міністр соціальної політики Андрій Рева зазначив, що такі громадяни можуть звернутися до Комісії з питань призначення житлових субсидій.

Таким чином, якщо Єдиний соціальний внесок сплачується в повному обсязі, Комісія у дохід порахує 3 або навіть 1 прожитковий мінімуми, залежно від соціального стану людини, і розрахує розмір субсидії.

У разі, якщо ЄСВ не сплачується з вини роботодавця, громадяни можуть оформити субсидію на загальних умовах без розгляду справи Комісією.

У таких випадках субсидію розраховують на основі реально отриманих доходів, тобто з урахуванням мінімальної зарплати.

Дивіться відео, де Рева пояснює, що у субсидії не можуть відмовити тим, хто має доходи, менші від мінімальної зарплати:

До слова, раніше віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко заявив, що майбутнє підвищення цін на газ для населення не вплине на розмір платежів за комунальні послуги для громадян, які отримують субсидії.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Неділя, 17 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту