Сьогодні
Середа 20 Лютого 2019

Кому і для чого потрібні вправи Кегеля: пояснення гінеколога

Кому і для чого потрібні вправи Кегеля: пояснення гінеколога

Вправи Кегеля для жінок – відмінний спосіб зміцнення інтимних м'язів і м'язів тазового дна. Виконуючи регулярно вправи Кегеля в домашніх умовах, ви позбудетеся від багатьох проблем і значно поліпшите якість свого особистого життя.

Про це в ексклюзивному коментарі для Здоров'я 24 повідомила кандидат медичних наук, лікар акушер-гінеколог гінекологічного відділення Львівської обласної клінічної лікарні та МЦ "Берегиня"Уляна Кравець.

Сила й тривалість сексуальних відчуттів залежать від здатності контролювати м'язові реакції. І головну роль при цьому відіграють вагінальні м'язи, удосконалити які можна за допомогою нескладних дій – вправ Кегеля.

Вправи Кегеля Вправи Кегеля покращують інтимне життя 

Кому показані вправи Кегеля:

слабкість інтимних м’язів і м’язів тазового дна;

профілактика розривів при пологах;

профілактика нетримання сечі і випадіння матки у зрілих жінок;

сексуальна незадоволеність, нездатність отримати оргазм.

Як знайти м’язи Кегеля?

Щоб знайти правильні м’язи, спробуйте зупинити потік сечі при спорожненні сечового міхура. Якщо потік зупиняється, то це означає, що ви використовували так звані м’язи Кегеля.

  Гінеколог Уляна Кравець “Ще один спосіб знайти м’язи Кегеля – вставити палець в піхву і натиснути на нього м’язами. Якщо ви навколо пальця відчуваєте тиск і дно матки піднімається, це означає, що потрібні м’язи напружилися. Спочатку тиск може бути слабким, але поступово ваша внутрішня мускулатура буде ставати сильнішою”. Для того, щоб досягти найкращого результату, ви повинні тренуватися поетапно. Перший етап – для новачків, у яких м’язи знаходяться в ослабленому стані. У міру успішності тренувань ви будете переходити на другий і третій етапи.

На першому етапі необхідно "приручити" м’язи тазового дна, тобто навчитися відчувати стан напруги і розслаблення, а також контролювати їх.

Як виконувати вправи Кегеля?

Ляжте на спину, злегка розставивши ноги. Коліна повинні бути зігнуті. Підтягніть м’язи тазового дна (це рух можна порівняти з бажанням утримати сечу або гази в кишківнику). Затримайтеся в цьому положенні 2-3 секунди і розслабтеся. Сідниці при цьому завжди повинні міцно лежати на підлозі. Переконатися в тому, що м’язи промежини дійсно працюють можна за допомогою дзеркала – сухожилля у цій зоні повинні бути в натязі. Спочатку потрібно робити 5 повторень вправи 3 рази на день. Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту