Сьогодні
Понеділок 17 Грудня 2018

Компанія ВОЛЯ презентувала новий серіал "Геній. Пікассо"

Компанія ВОЛЯ презентувала новий серіал "Геній. Пікассо"

Відчуй себе Пікассо. Компанія ВОЛЯ надала можливість представникам медіа та блогерам спробувати себе у ролі геніального художника і власноруч написати один з його шедеврів.

Такий переформанс ВОЛЯ підготувала до презентації нового серіалу "Геній. Пікассо". Десятисерійної біографічної стрічки про життя художника, з Антоніо Бандерасом у головній ролі. Прем'єрний показ відбудеться на телеканалі Nathional Geographic у 171 країні. Українці побачать першу серію 23 квітня.

"Ми багато років працюємо з компанією ВОЛЯ. Вони є найбільшим партнером в Україні. Ми постійно придумаємо щось нове, придумуємо, як людям донести цікаву телевізійну інформацію, як зробити наші канали цікавішими, як зробити життя людей перед екраном цікавішим", – зазначив генеральний менеджер FOX & NatGeo Group у Східній Європі Родіон Принцевський.

Абоненти ВОЛІ зможуть побачити першу серію на тиждень раніше. Для цього необхідно лише підписатися на бібліотеку ВОЛЯ СІНЕМА.

"Для абонентів ВОЛЯ у бібліотеці "Воля Сінема" можна вже буде подивитися, починаючи з 17квітня. Це дійсно такий ексклюзив, щоб українці мали змогу першими відчути увесь смак іспанського мистецтва. Серіал для широкого загалу. Він розповідає про те, як Пікассо став дійсно генієм", – сказала PR-менеджер компанії ВОЛЯ Інна Калініна.

Історія про Пікассо – це вже другий сезон серіалу "Геній". Попередній розповідав про життя Альберта Ейнштейна і був номінований на 10 премій "Еммі". Згідно з опитуваннями, саме такий пізновально-ігровий формат фільмів нині найпопулярніший серед глядачів.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту