Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Компанія Nord Steam 2 подала заявку на будівництво газопроводу в обхід Данії

Компанія Nord Steam 2 подала заявку на будівництво газопроводу в обхід Данії

Компанія Nord Stream 2 передала заявку і звіт до Енергетичного агентство Данії на маршрут у виключній економічній зоні країни на північний захід від острова Борнхольм.

Про це йдеться на сайті компанії.

Зазначається, що це альтернативний маршрут, який не проходить через територіальні води Данії.

Маршрут "Північного потоку-2" протяжністю у 175 кілометрів буде перетинати викллючно економічну зону Данії.

Зазначимо, Данія – остання держава, що повинна була надати дозвіл на прокладення другої гілки "Північного потоку".

Нагадаємо, всі дозволи на будівництво та експлуатацію газопроводу "Північний потік-2" видали у Німеччині, Фінляндії та Швеції. А от Польща, країни Балтії, Україна, Молдова, США та Данія – проти будівництва газопроводу. Адже це збільшить залежність ЄС від російського "Газпрому", який вже постачає близько третини обсягів газу в ЄС. Україна після запуску "Північного потоку-2" втратить не лише дохід від транзиту блакитного палива, але й геополітичний важіль впливу.

Що таке "Північний потік-2"?Це проект магістрального газопроводу з Росії в Німеччину, який хочуть прокласти через Балтійське море в обхід України. Будівництво цього газопроводу різко засудили США, а в Єврокомісії заявили, що він порушуватиме принципи прозорості, недискримінації та рівного доступу.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту