Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

Компанія Mars One, що мала колонізувати Марс, визнана банкрутом

Компанія Mars One, що мала колонізувати Марс, визнана банкрутом

Компанія Mars One Ventures, яка вже через кілька років обіцяла відправити людей на Марс, визнана банкрутом. Таке рішення ухвалив суд у швейцарському Базелі.

Як розповів засновник проекту голландець Бас Лансдорп, наразі він намагається знайти прийнятне рішення у переговорах з усіма зацікавленими сторонами, щоб врятувати проект. Передає його слова видання Engadget.

Mars One створили у 2011 році. Згідно із задумом, компанія мала відправити експедицію на Марс, щоб заснувати на Червоній планеті постійну колонію. Людей мали відправити в один бік – їхнє повернення не планувалося. Запуск планували на 2022 рік. Однак, згодом запуск перенесли на 2024, а далі на 2026 рік.

Хто мав полетіти на Марс. Подати заявку, щоб стати колонізатором Червоної планети, міг кожен охочий. У 2015 році організатори відібрали 100 людей. У сотню потрапив українець Сергій Якимів. Щоправда планували відправили лише 24 астронавти.

Щоправда, експерти у галузі космонавтики не схвалювали цей проект. Зокрема, вони наголошували, що на сучасному рівні розвитку технологій виконати задум нереально. Навіть якщо б компанія зуміла відправити астронавтів на Марс, то вплив радіації буде мати дуже згубний вплив на здоров’я людини.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту