Сьогодні
Субота 23 Червня 2018

Компанія LG офіційно представила покращену версію свого відомого флагмана G6+

Компанія LG офіційно представила покращену версію свого відомого флагмана G6+

Компанія LG представила покращену версію свого флагмана, а також оголосила про запуск злегка спрощеної модифікації смартфона LG G6+.

Новинка повністю повторює майже усі параметри старого смартфону, різниця лише пам’яті, комплектації та у кольорах корпусу.

Покращена версія LG G6+ має 128 ГБ вбудованої пам’яті, а також у комплекті доступна модель із бездротовою зарядкою. В комплект смартфону також додали навушники B&OPlay.

Читайте на УкропNews: У Гренландії цунамі змило в океан 11 будинків

Читайте також: Huawei представила смартфон з подвійною камерою

Новий LG G6+ тепер доступний у трьох нових кольорах: Optical Marine Blue, Optical Terra Gold і Optical Astro Black. Вони, судячи з картинок, здаються більш насиченішими, ніж у старій версії.

Кольорова гама LG G6+

Читайте на УкропNews: В Україні покращилися споживчі настрої

У спрощеній версії відомого смартфону стало менше пам’яті – 32 ГБ і також додалось два нових кольори: Marine Blue і Terra Gold.

Два нових смартфони мають надійди в магазини в липні, однак їх вартість поки невідома. Коли смартфон можна буде купити в Україні та скільки вартуватимуть для українців – теж не розголошується. Однак зазначимо, що оригінальний LG G6 можна купити за 21 999 гривень.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту