Сьогодні
Середа 26 Вересня 2018

Комітет Ради ухвалив екологічну стратегію до 2030 року

Комітет Ради ухвалив екологічну стратегію до 2030 року

2030

Профільний комітет Верховної Ради затвердив стратегію державної екологічної політики до 2030 року

Про це повідомив у Facebook міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак.

"Профільний Комітет дав сьогодні "зелене світло" новій Стратегії державної екологічної політики до 2030 року. Її було розроблено Мінприроди за технічної допомоги ЄС. Очікуємо, що восени Стратегію розгляне парламент і жодні політичні перипетії не завадять ухвалити цей важливий документ. Над ним насправді тривалий час працювала велика кількість фахівців", - написав Семерак.

Міністр зазначив, що чинна екологічна стратегія України не є ефективною та не відповідає європейським стандартам.

"В Україні й раніше ухвалювалися стратегії, та насправді важко назвати структурним і дієвим те, що до цього часу називалося екологічною стратегією. Існуючий документ не відповідав ні європейським стандартам життя, ні будь-яким іншим сучасним вимогам, у тому числі, середньостроковим пріоритетам уряду. Саме тому нам довелося повністю оновити Стратегію", - пояснив урядовець.

Семерак зазначив, що в новій стратегії запроваджено близько 30 показників, за якими міністерство відстежуватиме реалізацію екологічної політики.

"У нашому документі є ряд інновацій і як на мене, то принциповим є введення близько 30 чітких індикаторів, на які Мінприроди орієнтуватиметься, реалізуючи державну екологічну політику. Це вкрай важливий для нас документ. Сподіваюся, що восени він стане повноцінним законом, а значить, інструментом зміни екологічного курсу країни на європейський", - зазначив міністр.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту