Сьогодні
Середа 23 Січня 2019

Коли у КНДР завершать основний етап роззброєння. Прогноз Помпео

Коли у КНДР завершать основний етап роззброєння. Прогноз Помпео

, ? 2020

США сподіваються, що основний етап роззброєння Північної Кореї відбудеться до кінця 2020 року

Про це американський державний секретар Майк Помпео заявив журналістам, повідомляє BBC.

Він зауважив, що, як і раніше, у питанні Північної Кореї залишається "ще дуже багато роботи", втім наголосив: "Щодо основного етапу роззброєння... Ми сподіваємося, що ми зможемо домогтися цього протягом двох з половиною років".

За словами Помпео, він впевнений, що північнокорейська влада усвідомила необхідність скасування своєї ядерної програми, що згодом буде перевірено належним чином.

Напередодні Помпео також заявив, що спільні військові навчання США і Південної Кореї будуть відновлені, якщо Північна Корея припинить сумлінно вести переговори з приводу своєї ядерної програми. 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту