Сьогодні
Четвер 13 Грудня 2018

Кого звинувачують росіяни в усіх бідах РФ: неочікувані деталі у цифрах

Кого звинувачують росіяни в усіх бідах РФ: неочікувані деталі у цифрах

Давно відомо, що в усіх бідах Росії винні не самі росіяни, і навіть не рідний уряд із Держдумою. Кинути камінь в город улюбленого царя – ідея взагалі досить небезпечна, бо можна і неволею розплатитися. Тому стан доріг легко списати можна на таджиків з узбеками, низький курс рубля – на ненависних американців, а демографічну кризу – на масонів.

67 % – стільки росіян вірять в існування світового уряду. За останні 4 роки кількість обивателів, які переконані в існуванні таємної влади зросла на 22 %.

25 % зачислили до членів таємного уряду олігархів та банкірів. 8 % росіян стверджують, що туди входить Америка, а 3 % – Рокфеллери. По 2 % "членства" у масонів, Ротшильдів та Путіна. 

росія путін масони По 2 % "членства" у масонів, Ротшильдів та Путіна

1 % росіян запідозрив у причетності до таємної влади британську Королеву. Основними доказами існування "мірового правітєльства" 10 % називають програми по ТБ. 6 % – розпад СРСР, 3 % – долар.

росія проблеми таємна влада Основні докази існування "мірового правітєльства"

Більше – дивіться у повному випуску програми "Вєсті Кремля".

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту