Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Клумби замість ям: у Чернівцях "латають" дороги квітами – відео

Клумби замість ям: у Чернівцях "латають" дороги квітами – відео

Чернівецькі активісти вирішили креативно боротись з ямами та вибоїнами на дорозі.

Як розповів один із ініціаторів акції, таким чином вони намагаються привернути увагу влади та громадськості до жахливої якості доріг у місті.

Ми вирішили, якщо ями на дорогах нікуди не зникають, то нехай там хоча б зростають квіти. Саме так ми спробували привернути увагу влади, депутатів, облавтодору, громадськості, – написав місцевий активіст Олександр Че, опублікувавши відео акції.

Він зауважив, що вже через день після цієї акції на одній із локації зйомок було зароблено дірки та відремонтовано частину дороги.

Дивіться відео, як у Чернівцях висаджують квіти на дорозі:

 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

П'ятниця, 15 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту