Сьогодні
Середа 23 Січня 2019

Клубний рейтинг УЄФА: Динамо піднялось у топ-20, Шахтар зберіг свої позиції (ФОТО)

Команда американських біологів розробили домашню медичну лабораторію. Компактний пристрій під назвою Cue здатний виконати 5 різних тестів. Зокрема, з його допомогою можна виявити вірус грипу та ВІЛ, нестачу вітаміну D, виміряти рівень тестостерону, а також фертильність.

Достатньо намочити спеціальний міні-картридж у слині чи крові та помістити його у систему. Аналіз займає всього кілька хвилин. Отримані дані передаються на смартфон власника. Додаток Cue занесе їх у базу і, за потреби, дасть рекомендації, як покращити ситуацію.

У продажу домашня медлабораторія з'явиться наступного року. Ціна пристрою – 200 доларів. Набір з п'яти стандартних картриджів обійдеться у додаткові 20 доларів.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту