Сьогодні
Вівторок 24 Квітня 2018

Клімкін просить українців не відпочивати цього літа у Єгипті

Клімкін просить українців не відпочивати цього літа у Єгипті

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін радить українцям розглянути інші можливі країни для літнього відпочинку після вбивства іноземних туристів у Єгипті Про це він заявив в ефірі одного з українських телеканалів. 

"Поміркуйте про можливі опції", - заявив Клімкін, звертаючись до українців. 

Він підтвердив, що в результаті нападу в Хургаді українці не постраждали. 

Читайте також на УкропNews: Україна витрачає на пенсії 11% ВВП

"Але декілька годин ми, звичайно, займалися саме цією трагічною ситуацією. Оскільки дійсно загинули люди, і я хочу висловити своє співчуття і родинам загиблим, і всім тим, хто поранений - одужання", - зазначив міністр.

За його словами, при виборі місця відпочинку головне - насамперед подбати про безпеку.

"Хоча і українці не постраждали, але хочу скористатися ефіром, це дійсно дуже важливо. Я не хочу псувати відпустку жодній українській родині. Я розумію мрії про море, про декілька щасливих днів. Але наша безпека - це найважливіше", - наголосив Клімкін. 

Читайте також на УкропNews: На півночі Сирії прогримів вибух: є багато загиблих та поранених

Він додав, що сьогодні в Єгипті ситуація дуже непроста і достатньо напружена. 

"Тому гарантувати безпеку - ми, на жаль, так ситуацію не оцінюємо", - заявив міністр.   

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту