Сьогодні
Вівторок 19 Червня 2018

Клімкін пояснив, чому Україна важлива для НАТО

Клімкін пояснив, чому Україна важлива для НАТО

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін впевнений, що Україні є чим поділитися з НАТО, для якої Київ став би не баластом, а "доданою вартістю".

В інтерв'ю австрійському виданню Profil міністр заявив, що Путін хоче дестабілізувати Україну й знищити проект європейської та демократичної країни.

Читайте також на УкропNews: В Україні покращилися споживчі настрої

"НАТО нам близьке і ми для НАТО важливі. Таким чином, ми маємо намір привести себе у відповідність зі стандартами НАТО й бачимо членство як мету. Чим ризикуватиме НАТО, врешті-решт, питання гіпотетичне", – додав Клімкін.

Читайте також: Портников пояснив, чому Україна дозріла для вступу в НАТО

Читайте також на УкропNews: Сепаратисты "ДНР" выжигают Авдеевку и Зайцево мощнейшим огнем из 152-мм артиллерии и противотанковых ракетных комплексов

За словами Клімкіна, прийняття України до лав НАТО представляє для альянсу "додану вартість". Організація має готуватися до нових викликів і зробити це буде легше з Україною, ніж без неї, переконаний глава українського МЗС. Він зазначив, що Україна довела, що вміє боротися за свою країну. Йдеться тут не лише про озброєння або досвід віддзеркалення гібридної війни, а й про питання тактики.

"Наші партнери по НАТО можуть багато чому у нас повчитися, – резюмував міністр.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту