Сьогодні
Вівторок 23 Жовтня 2018

Кличко особисто перевірив, як прибирають Київ від снігу: фото

Мер Києва Віталій Кличко пізно ввечері в неділю, 10 грудня, перевірив, як прибирають вулиці Києва під час першого снігопаду.

Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

Віталій Кличко проїхався містом та без попередження заїхав на деякі ШЕУ. Роботою дорожників Оболонського району мер залишився незадоволеним.

Зараз в Оболонському ШЕУ побачив таку картину: спецтехніка, яка повинна прибирати дороги, стоїть у дворі. Трактори, які мають прибирати пішохідні переходи, тротуари, також стоять. Кажуть, що немає трактористів. Частина техніки, як мені сказали, зламалася, хоча звітували, що вона готова до зимового сезону, – зазачив мер Києва.

Він додав, що у понеділок, 11 грудня проведе нараду, на якій розберуться із цією ситуацією. Віталій Кличко наголосив, що це неприйнятно, що техніка "стоїть без діла". Мер Києва пообіцяв, що на ранок 11 грудня місто буде очищене від снігу.

Цієї ночі, за даними дорожників, київські вулиці прибирали 313 одиниць спецтехніки.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту