Сьогодні
Четвер 21 Лютого 2019

Ким був стрілок, який відкрив вогонь по поліцейських в Одесі: фото

Ким був стрілок, який відкрив вогонь по поліцейських в Одесі: фото

Стрілянину на вулиці Новосельського в Одесі влаштував любитель "русского мира" Валентин Дорошенко.

19 січня в Одесі літній чоловік влаштував стрілянину і був застрелений правоохоронцями.

Як повідомляє "Думская", стрілком, який поранив трьох поліцейських, виявися відомий одеський діяч проросійського спрямування Валентин Дорошенко.

"Він називав себе членом "партії Сталіна", в 2010-му намагався балотуватися в мери Одеси, а роком раніше навіть викликав тодішнього міського голову Едуарда Гурвіца на дуель – приїжджав до муніципалітету на коні з мечем в руці", – йдеться у повідомленні.

Валентин Дорошенко викликав екс-міського голову Едуарда Гурвіца на дуель

Валентин Дорошенко викликав екс-міського голову Едуарда Гурвіца на дуель

Восени 2013 року чоловік був активним учасником заворушень біля будівлі обласного УВС на вулиці Єврейській – чинив спробу відбити у правоохоронців затриманого лідера партії "Батьківщина" Ігоря Маркова.

Коли поліцейські дізнались, що Валентин Дорошенко повернувся в Одесу, одразу до його помешкання відправили патруль – два оперативники Приморського відділу і дільничний. Чоловік, довго не думаючи, дістав пістолет і напав на правоохоронців.

Валентин Дорошенко підстрелив трьох поліцейських в Одесі

Валентин Дорошенко підстрелив трьох поліцейських в Одесі

Валентин Дорошенко – відомий любитель

Валентин Дорошенко – відомий любитель "русского мира"

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту