Сьогодні
Вівторок 11 Грудня 2018

Кім Кардашян показала сексуальну фігуру у зйомці для Elle: фото

Кім Кардашян показала сексуальну фігуру у зйомці для Elle: фото

Багатодітна мама та зірка реаліті-шоу Кім Кардашян стала героїнею квітневого номеру журналу Elle.

37-річна Кім знялася у модній фотосесії і дала інтерв'ю, в якому відверто поділилася про материнство та відносини з чоловіком.

Кім Кардашян показала чудову фігуру

Кардашян разом зі своїм чоловіком Каньє Вестом виховує трьох дітей і про поповнення родини наразі не думає.

Мій будинок і моє серце дійсно наповнені. Я не думаю, що зможу впоратися з величезною кількістю дітей. У мене не так багато часу, – каже Кім.

Попри щільний графік, зірка приділяє час не тільки своїм дітям, а й чоловікові. За її словами, всім жінкам потрібно навчитися приділяти своїм чоловікам стільки ж уваги, скільки вони приділяють і малюкам.

"Я і Каньє прекрасно доповнюємо один одного. Він навчив мене відстоювати свою позицію, а я допомогла йому стати впевненішим", – поділилася Кардашян.

Нагадаємо, третю дитину Кім та Каньє народила сурогатна мати, оскільки зірка мала проблеми із здоровям. Перших двох дітей Кардашян народила самостійно.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту