Сьогодні
Вівторок 22 Січня 2019

«Київтеплоенерго» має можливості поновити гаряче водопостачання в Києві – «Нафтогаз»

«Київтеплоенерго» має можливості поновити гаряче водопостачання в Києві – «Нафтогаз»

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» 12 жовтня повідомила про поновлення газопостачання столичному підприємству «Київтеплоенерго». «Київтеплоенерго» має всі можливості поновити гаряче водопостачання в Києві», – вказано в повідомленні «Нафтогазу» в мережі Twitter.

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» 12 жовтня повідомила про поновлення газопостачання столичному підприємству «Київтеплоенерго».

«Київтеплоенерго» має всі можливості поновити гаряче водопостачання в Києві», – вказано в повідомленні «Нафтогазу» в мережі Twitter.

«Згідно з мировою угодою, «Київтеплоенерго» стає правонаступником за договорами «Київенерго» з «Нафтогазом» та, відповідно, за борговими зобов’язаннями – 2,4 мільярда гривень. Сторони погодилися, що питання штрафних санкцій, щодо яких ще не завершилися судові процеси, будуть вирішуватися окремо в судах», – ідеться в повідомленні.

Господарський суд Києва 10 жовтня затвердив мирову угоду, яку 9 жовтня уклали Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» та комунальне підприємство «Київтеплоенерго».

Наприкінці травня влада Києва повідомила, що «Нафтогаз» відмовляється укладати договір на поставку газу з «Київтеплоенерго» через борги попереднього оператора «Київенерго» (загальна сума заборгованості становить близько 5 мільярдів гривень). У відповідь на це Київрада ухвалила рішення, згідно з яким боргові зобов’язання «Київенерго» не підлягають передачі «Київтеплоенерго».

«Нафтогаз» у свою чергу заявив, що готовий укласти договір на поставку газу одразу після вирішення питання правонаступництва заборгованості.

КМДА погодилась успадкувати заборгованість «Київенерго» перед Нафтогазом і повідомила про те, що підпише з компанією мирову угоду. Для цього вона попросила в Кабінету міністрів субвенцію на 729 мільйонів гривень.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту