Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

Кіберполіція розпочала курс щодо безпеки у соціальних мережах для школярів

Кіберполіція розпочала курс щодо безпеки у соціальних мережах для школярів

Правоохоронці розказали школярам про тролінг, кібербулінг, секстинг та грумінг. Про все це звісно школярі добре знають, саме тому ці теми викликали бурхливе обговорення. Працівники кіберполіції відповіли на запитання дітей та надали їм рекомендації, як маючи профіль у соціальних мережах, убезпечити себе.

Про це повідомила прес-служба Кіберполіції України.

Зазначається, що з огляду на стрімкий ріст технологій, наразі важливим питанням є ознайомлення дітей з правилами та рекомендаціями щодо поводження у мережі інтернет. Саме тому працівники кіберполіції вирішили провести спеціалізовані навчання у одній зі столичних гімназій.

Що таке кібербулінг?Це використання телефону, комп’ютера та інших ґаджетів для цькування, залякування, вимагання, яке розгортається у віртуальному світі, зокрема, в соціальних мережах.

Навчання пройшло у вигляді інтерактивної бесіди під час якої начальник Київського управління кіберполіції Сергій Кропива розповів учням гімназії про основні загрози, яких слід очікувати користувачам мережі.

Що таке секстинг?Це обмін особистими фотографіями та повідомленнями інтимного змісту за допомогою смартфонів, електронної пошти чи соціальних мереж.

"Найбільший акцент було зроблено на соцмережах, саме там діти проводять найбільше часу, – повідомили у кіберполіції.

кіберполіція, інтернет-безпека, діти Учням столичної гімназії розповіли про основні загрози, яких слід очікувати користувачам мережі

Чималу увагу було приділено питанню культури спілкування з незнайомцями у мережі. У розмові зі старшокласниками обговорювали питання тролінгу, кібербулінгу, секстингу.

Що таке тролінг?Це манера спілкування користувача у чаті, головною метою якої є провокація негативної реакції, емоційної агресії та тривалих марних дискусій, нагнітання конфліктів для реалізації певної мети.

кіберполіція, інтернет-безпека, діти Зі старшокласниками обговорили питання тролінгу, кібербулінгу та секстингу

Представники кіберполіції, спілкуючись зі школярами, надали практичні рекомендації дітям як вберегти свою персональну інформацію та не стати жертвою злочину, користуючись соцмережами.

Кібербезпека, діти, кіберполіція Школярі отримали практичні рекомендації щодо того, як поводитися у мережі

Що таке грумінг?Це встановлення дружніх відносин з дитиною з метою особистої зустрічі, вступу з ним у сексуальні відносини, шантажу та експлуатації. Такі знайомства найчастіше відбуваються в чаті, на форумі або в соціальній мережі. Спілкуючись особисто, зловмисник, найчастіше представляючись однолітком, входить в довіру до дитини, а потім намагається дізнатися особисту інформацію (адреса, телефон) і домовитися про зустріч.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Неділя, 17 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту