Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Кандидат на посаду посла США в ООН відмовилася від пропозиції Трампа, - ЗМІ

Кандидат на посаду посла США в ООН відмовилася від пропозиції Трампа, - ЗМІ

- Goldman Sachs - ?

Одна з топ-менеджерів великого американського банку Goldman Sachs і екс-радник Дональда Трампа з питань національної безпеки Діна Пауелл більше не розглядається Білим домом як кандидат на посаду постійного представника США в ООН

Про це повідомляє Reuters з посиланням на джерела.

За інформацією агентства, Пауелл обговорила з Трампом по телефону можливість свого призначення на посаду посла в ООН. Вона сказала президенту, що задоволена наданою їй можливістю, проте зазначила, що не збирається залишати керівну посаду в Goldman Sachs.

Крім того, співрозмовник агентства додав, що в Білому домі "без особливого ентузіазму" сприйняли новину про можливе повернення Пауелл в політику.

9 жовтня президент США Дональд Трамп прийняв відставку посла при ООН Ніккі Хейлі. Вона залишить роботу в ООН в кінці року.

Після цього Трамп повідомив, що розгляне кандидатуру свого колишнього економічного радника Діни Пауелл на посаду постійного представника в ООН.

Діна Пауелл з 2017 по 2018 рік була старшим радником Трампа з економічних ініціатив, а також заступником радника з національної безпеки Герберта Макмастера (відправлений у відставку в березні 2018 року). Після роботи в адміністрації Трампа Пауелл повернулася в Goldman Sachs.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту