Сьогодні
П'ятниця 15 Лютого 2019

Канада долучиться до системи НАТО, яка бореться проти кіберзагроз

Канада долучиться до системи НАТО, яка бореться проти кіберзагроз

Канада долучиться до авіаційної системи раннього радіолокаційного виявлення НАТО та кампанії Альянсу з боротьби з кібернетичними загрозами Про це повідомляє Укрінформ. Впродовж наступних п’яти років Канада направить 25 осіб особового складу для участі у Системі авіаційного стеження та контролю НАТО.

Канада долучиться до авіаційної системи раннього радіолокаційного виявлення НАТО та кампанії Альянсу з боротьби з кібернетичними загрозами Про це повідомляє Укрінформ. Впродовж наступних п’яти років Канада направить 25 осіб особового складу для участі у Системі авіаційного стеження та контролю НАТО. Канада також приєднається до спільних зусиль НАТО з боротьби з кібернетичними загрозами. “Ми долучимося до нової командної структури НАТО та підтримаємо нову ініціативу США з підвищення готовності. Канада вже є членом Європейського центру із протидії гібридним загрозам та приєднається до Спільного центру із кіберзахисту”, - розповіли у міноборони Канади. Під час саміту НАТО Канада також пообіцяла вже цього року направити військових інструкторів до Іраку й продовжити до 2023 року перебування своїх підрозділів у Латвії в рамках операції “REASSURANCE”.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту