Сьогодні
Середа 20 Лютого 2019

Кабмін ухвалив важливе рішення щодо "мовної" статті закону про освіту

Кабмін ухвалив важливе рішення щодо "мовної" статті закону про освіту

Кабмін ухвалив рішення щодо продовження перехідного періоду для запровадження "мовної" статті закону "Про освіту". Відтак, діти з національних меншин і їхні батьки отримали більше часу, щоб звикнути до нових правил викладання.

Про це повідомляє ТСН.

Так, урядовці подовжили перехідний період для запровадження "мовної" статті закону "Про освіту" для національних меншин.

Таким чином, у дітей з національних меншин та їхніх батьків буде більше часу для переходу на нові правила викладання предметів.

Зауважимо, що перехідний період триватиме до 2023 року.

"Ми завжди будемо виходити із забезпечення прав національних меншин всередині країни, але завжди пріоритетом номер один буде розвиток української мови, культури", – зауважив очільник Кабміну Володимир Гройсман.

Крім того, під час засідання Кабміну було ухвалено рішення щодо імовірного розширення санкцій проти РФ, які є пов’язаними із небезпекою використання російського програмного забезпечення.

Нагадаємо, раніше очільник МЗС Угорщини Петер Сійярто заявляв, що Україна має утриматися від початку реалізації закону про освіту, допоки не буде проведено відповідні перемовини з національними меншинами.

Що таке закон про освіту? Це український документ, який викликав чималий резонанс за кордоном. Згідно із законом навчання з 5 класу у всіх школах здійснюється виключно державною мовою. Це викликало обурення в Угорщині, оскільки на території України проживає чимала нацменшина.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту