Сьогодні
Четвер 21 Лютого 2019

Кабмін погіршив прогноз зростання економіки України

Кабмін погіршив прогноз зростання економіки України

Експерти Міністерства економічного розвитку та торгівлі України опублікували оновлений прогноз зростання української економіки у 2018-2021 роках, за яким показники росту української економіки дещо погіршилися.

Про це йдеться на сайті Мінекономіки. 

"Так, експерти, що взяли участь в обговоренні макроекономічного прогнозу, очікують зростання ВВП на рівні 3,1% за підсумками 2018 року, 3% у 2019 році, 3,1% у 2020 році і 3,9% у 2021 році", – йдеться у повідомленні. 

Експерти також спрогнозували скорочення зростання споживчих цін (у розрахунку грудень до грудня попереднього року) на рівні 9,5% у 2018 році, 7,4% – у 2019 році, 6% – у 2020 році і 5% – у 2021 році.

Нагадаємо, промислове виробництво у серпні 2018 року скоротилося на 0,5% в порівнянні з серпнем 2017 року.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту