Сьогодні
Четвер 24 Січня 2019

Imagine Dragons презентували новий альбом "Origins": аудіо та відео

Imagine Dragons презентували новий альбом "Origins": аудіо та відео

9 листопада американський інді-рок-гурт Imagine Dragons презентували новий альбом "Origins". Це четвертий студійний альбом гурту. Попередній альбом "Evolve" Imagine Dragons презентували у червні 2017 року.

У делюкс-версію платівки увійшло 15 композицій, серед яких вже відомі "Natural", "Machine" і "Zero", які гурт презентував раніше. На офіційній сторінці  Imagine Dragons у Twitter повідомляється, що альбом уже доступний для прослуховування та скачування на основних музичних платформах. Композиції виконані в характерному стилі гурту, до якого звикли поціновувачі.

У своєму інтерв'ю вокаліст Ден Рейнольдс розповів, що група неабияк плідно працювала над новою платівкою, намагаючись випустити її якнайшвидше, оскільки музиканти переживали, що пісні застаріють ще до їхнього виходу. 

У нас були пісні, які ми написали одразу після виходу "Evolve" і подумали: "Можливо, нам варто почекати декілька років, як і всім музичним гуртам, і тоді випустити новий альбом. Пізніше підкралася інша думка: "А чому б нам не зробити це просто зараз?", – поділився Рейнольдс.

Слухайте аудіо-тизери нового альбому "Оrigins":  

1. Imagine Dragons – "Natural" 

За словами вокаліста гурту – це пісня про "пошук себе, про бажання і здатність протистояти будь-яким нещастям на вашому шляху".

 

2. Imagine Dragons  – "Boomerang"

У композиції йдеться про важкі стосунки хлопця та дівчини. Ліричний герой порівнює свою кохану з бумерангом, який повертається, коли його випускаєш.

 

3. Imagine Dragons – "Machine"

Композиція наповнена відчаєм і небажанням бути частиною машини, гвинтиком системи, деталлю механізму.

 

4. Imagine Dragons – "Cool Out"

 

5. Imagine Dragons – "Bad Liar"

Судячи з усього, у пісні хлопець звертається до дівчини з проханням повірити йому.

 

6. Imagine Dragons – "West Coast"

 

7. Imagine Dragons – "Zero"

 

8. Imagine Dragons – "Bullet in a Gun"

 

9. Imagine Dragons – "Digital"

 

10. Imagine Dragons – "Only"

 

11. Imagine Dragons – "Stuck"

 

12. Imagine Dragons – "Love"

 

13. Imagine Dragons – "Birds"

 

14. Imagine Dragons – "Burn Out"

 

15. Imagine Dragons – "Real Life"

 

Нагадаємо, 31 серпня у Києві відгримів грандіозний концерт американського рок-гурту Imagine Dragons. Шоу було неймовірним та запам'ятається тисячам прихильників колективу.

гурт київ Гурт Imagine Dragons в Києвідей рейнольдс Ден Рейнольдс  

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту